Skip to content

Ako sme sa dostali medzi poprednú distribučnú firmu strojov na čistenie DPF filtra na

slovenskom a maďarskom trhu

Začalo to v garáži

Sme firma, ktorá sa už dlhé roky špecializuje na čistotu a dezinfekciu áut. Náš príbeh začal v garáži, kde sme sa začali venovať našej spoločnej vášni. Vďaka vášni a citu pre detail začali naše služby vyhľadávať okolití zákazníci. Cez ruky nám prešli tisícky áut a podarilo sa nám vybudovať sieť verných zákazníkov. Začali sme vnímať dôležitosť čistoty a starostlivosti o auto, preto sme začali hľadať najlepšie možnosti pre našich zákazníkov.

Príležitosť DPF flitra

Ako sa rozvíjali nové technológie, začala sa tvoriť veľmi dôležitá vec pre dieselové motory a to DPF filter. Stretli sme zákazníkov, ktorí mali často problémy s DPF filtrom a nebola to veru lacná záležitosť. Lacnejšou variantou bolo jeho čistenie, ktoré má aj významný vplyv pri EK a na funkčnosť vozidla. Žiaľ tento spôsob zárobku začalo využívať mnoho pseudo odborníkov, ktorí svojim klientom spôsobili iba zbytočné vysoké výdaje. Vtedy sme si povedali dosť!

Významná spolupráca

Pri hľadaní riešenia sme sa dopracovali k významnému výrobcovi, ktorý zásobuje európsky trh vo významných krajinách ako Nemecko, Francúzsko alebo Anglicko.Oslovili sme ich a ukázali našu víziu. Náš nápad zaujal, a tak sme začali spoluprácu. Dnes patríme medzi popredného distribútora strojov na čistenie dpf filtrov a máme v pláne rozšíriť našu sieť zákazníkov.